PRASY  HYDRAULICZNE NOWE

Wenzhou Heli Hydraulic Machinery Co., Ltd jest doświadczonym producentem pras hydraulicznych wszelkiego rodzaju - z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Wytwarzane tu solidne prasy z powodzeniem pracują w niemal wszystkich gałęziach przemysłu ( metalurgiczny, samochodowy, tekstylny, drzewny, gumowy, recykling, obróbki plastików i wiele innych ) zgniatając odpady czy objętościowe produkty przed transportem ( np.belowanie puszek, złomu ), tłocząc formy przestrzenne ( jak metalowe, gumowe, plastikowe elementy do produkcji samochodów, czy np. zlewozmywaki, garnki, obudowy ), płaskie i wypukłe formy tekstylne ( maty wszelkiego rodzaju, laminaty, elementy tapicerki samochodowej ), spajając lub wycinając/wykrawając zadane kształty w dowolnych materiałach. Z powodzeniem są też używane do wtryskowego formowania produktów plastikowych, gumowych ( np. opon ), czy jako element linii do produkcji drewnopochodnych płyt klejonych ( też fornir, pilśnia itp.).

  

 Oferta ogólna:

        

         

GALERIA

Zdjęcia zostaną dodane po 24 09 2006.

Zamieszczone zdjęcia przedstawiają maszyny niekompletne - w fazie produkcji.

Zamówienie i dostawa:

Maszyny wykonywane są na zamówienie w terminie od 3 do 10 tygodni od daty zamówienia - zależnie od stopnia skomplikowania i parametrów zamawianej maszyny. Czas oczekiwania na maszynę zwiększa się o okres kontenerowego transportu morskiego ( około 30 dni ). Odbiór maszyny - Gdynia lub według dalszych ustaleń.

Na życzenie istnieje możliwość przyjazdu technika z Chin ( 2 osoby: technik/inżynier + tłumacz ) w celu uruchomienia maszyny oraz przeszkolenia załogi w kwestiach eksploatacji i obsługi maszyny. Koszt przyjazdu reprezentantów producenta składa się z kosztu biletów lotniczych i pełnego utrzymania w czasie ich pobytu w Polsce. Łącznie szacować go można na 2000-2500 USD.

Maszyny do transportu są opróżniane z oleju roboczego. Ponowne napełnienie olejem leży po stronie Odbiorcy.

Na wszystkie maszyny producent udziela rocznej gwarancji. W przypadku wystąpienia awarii w okresie gwarancyjnym wadliwy element zostanie dostarczony do Państwa przesyłką kurierską. Jednak z zasady usterki w tego typu maszynach mogą wystąpić dopiero po dłuższym czasie eksploatacji i podlegają prostej mechanicznej naprawie jaką wykona dowolny technik, ewentualnie elektryk.

Ceny i warunki płatności:

 

 O detale proszę pytać.

Maszyny2002 jest europejskim przedstawicielem firmy HEYE.

[ Góra strony ]

[ Wstecz do strony z ofertą ]      [ START ]      [ e-MAIL ]


KONTAKT:

Stanisław Toczewski

GG: 4113806     MSN: st.t@wp.pl

maszyny2002@wp.pl

komórka: 8888 4 8888

tel./fax: ( 0 71 ) 765 7 554