MASZYNY / TOWARY  Z  AZJI - import, doradztwo, obsługa zamówień

Oferujemy  usługę znajdowania i sprowadzania zleconych maszyn / linii / technologii - na rynku azjatyckim - po konkurencyjnych cenach ( głównie: Chiny, Tajwan ).

Oferta dotyczy wszelkiego rodzaju maszyn, linii produkcyjnych, ciągów technologicznych, nowych technologii, jak również towarów / produktów dowolnego rodzaju i dowolnego przeznaczenia.

Po dokładnej analizie Państwa zamówienia - przedstawimy dostępne propozycje cenowe i asortymentowe. Realizujemy również pełnozakresową obsługę importu maszyn / towarów znalezionych przez Państwa ( już wybranych ) - wraz z kompleksowym doradztwem technologicznym, z uwzględnieniem ingerencji w proponowane gotowe rozwiązania. Możliwa certyfikacja CE.

Zamówienia realizowane są w oparciu o transport kontenerowy - drogą morską.

W ramach usługi oferujemy również nadzór bezpośredni nad zleceniem: zdjęcia i filmy zrobione bezpośrednio u dostawcy, próbki i wszelkie dostępne dane dotyczące specyfiki zamówienia. Na Państwa życzenie udostępniamy możliwość osobistej kontroli przedmiotu zamówienia w formie zorganizowanej samodzielnej lub wspólnej wizyty u dostawcy.

Dzięki doskonałej znajomości rynku azjatyckiego, rozległym i sprawdzonym kontaktom bazującym na wieloletniej owocnej współpracy oraz wszechstronnemu doświadczeniu w zakresie maszyn, technologii oraz specyfiki procedur importowo-celnych, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niemal wszystko, czego możecie Państwo życzyć sobie, bądź spodziewać się po współpracy z nami.

Za nasze profesjonalne usługi pobieramy niewysoką prowizję, na indywidualnych dla każdego zamówienia zasadach. Oferujemy dużo więcej niż przychodzi za to zapłacić. Przy większych zamówieniach naszą prowizję negocjujemy z producentem. Umożliwiamy również Klientowi bezpośrednie negocjacje cenowe - jak i wybór dostawcy. 

Możliwość leasingowania zamówienia, jak również sprzedaży bez VAT.

--------------------------------------------------

W związku z pojawiającą się w internecie konkurencją oferującą pozornie podobne usługi, bazujące najczęściej na dwukrotnej wizycie w Chinach, sprowadzonym kontenerze tkanin lub kontakcie z zapoznanym np. na targach chińskim pośrednikiem spod Szanghaju  - informujemy, że istnieje cały wachlarz fundamentalnych różnic między taką usługą, a  proponowaną przez nas. 

Niemal wszystkie tego typu firmy bazują na kontaktach z chińskimi pośrednikami ( trzecia albo i dalsza ręka ). Charakterystycznym jest tu fakt, że mówi się o "producencie" ( kontakcie z "producentem" ), ale ów oferuje wszystko - co niemożliwe w przypadku prawdziwego producenta, choć typowe dla chińskich pośredników.

Często mówi się o "bezpośrednim kontakcie z producentem" - i prawdę mówiąc finalnie droga rzeczywiście prowadzi do jakiegoś producenta, ale dodatkowo przez co najmniej jednego - a nawet kilku - chińskich pośredników - co w efekcie daje co najmniej trzecią ( nie drugą ) rękę przy pozornie "bezpośrednim" zakupie. Na pewno nie jest to najtańsza opcja. Najczęściej zapewnia również kompletny brak znajomości kupowanej technologii: im dalej od producenta, tym skromniejsza ( często żadna ) wiedza sprzedawcy na konkretny temat.

Przypadkowi dostawcy oferują "darmowe" usługi - co wiadomo - nie może być prawdą. Pomijając, że jakość darmowych usług jest najczęściej mizerna, w korelacji z często dużymi kwotami jakie wchodzą w grę przy dalekim imporcie nosi znamiona kpiny z klienta, czy zakładanego braku poszanowania dla jego pieniędzy i celów - kosztem osiągnięcia własnego zysku. 

Nowe firmy oferują "wieloletnie doświadczenie" - co jako, że firma jest na rynku od niedawna, z pewnością jest prawdą. Rzetelna znajomość rzeczy jest podstawą Państwa sukcesu. Inaczej może Państwa czekać znaczne rozczarowanie po otwarciu kontenera w Polsce. Oferując maszyny trzeba mieć pojęcie co się oferuje - nie wspominając o poradzie, czy sugestii dostosowania istniejącego rozwiązania technicznego (linii /  maszyny ) do indywidualnych potrzeb klienta.

Import ( wysyłkę ) zorganizuje Państwu sprzedawca ( np. chiński ) na jedno Państwa życzenie. I bez obaw - towar przypłynie na miejsce terminowo. Jednakże co przypłynie - to już zależy od Państwa.

 O detale proszę pytać.

[ Wstecz do strony z ofertą ]      [ START ]      [ e-MAIL ]


KONTAKT:

Stanisław Toczewski

GG: 4113806     MSN: st.t@wp.pl

info@maszyny2002.pl

komórka: +48 8888 4 8888

tel./fax:  71 765 7 554

POLAND