GILOTYNA ROTACYJNA / 

krajarka SMD-300 

Stan bardzo dobry - maszyna prawie nowa.

Wydajność: 200-500 kg/h zależnie od rodzaju ciętego materiału i wymaganego stopnia rozdrobnienia.

[ strona główna ]     [ kontakt ]

               

           

Maszyna wykonana w Chinach w 2011 roku na specjalne zamówienie.  Przez wzgląd na zmianę profilu rozwoju firmy - poza bardzo dobrymi próbami na wielu rodzajach surowców, nie była używana. Granulacja (stopień rozdrobnienia) produktu regulowany sitami na wyciągu z bębna krajarki. W zestawie klika sit o różnych wielkościach otworów (od 10 do 60 mm).  Bezproblemowa możliwość dorobienia sita o dowolnie wskazanej średnicy otworów.

            

Maszyna może rozdrabniać niemal każdy rodzaj surowca, jak: odpady tekstylne / odzież wtórna, pianki PU / gąbki, gumę, bardzo dobre wyniki otrzymaliśmy również podczas prób cięcia pierza, sznurów, sieci rybackich i wielu innych materiałów. Maszyna jest sprawna i podłączona do sieci. Odprowadzenie rozdrobnionego surowca transportem pneumatycznym. Po ustaleniu terminu spotkania możemy przeprowadzić próby na materiale własnym lub dostarczonym. Lokalizacja: Łódź.

Silnik: 22 kW.  Porządna elektryka.

     

Układ noży: dwa stacjonarne i 6 wirujących na bębnie ( lub: trzy noże ruchome, dzielone na pół z przesunięciem o 120°). Noże zainstalowane w stanie idealnym. Dodatkowo - komplet nowych zapasowych noży zamiennych:

            

Cena: 52.000 zł netto, wraz z wentylatorem transportu granulatu. EXW Łódź.

Na Państwa życzenie udzielimy wszelkich dokładniejszych informacji. 

Linki powiązane:

[ góra strony ]    [ strona główna ]

KONTAKT:

Stanisław Toczewski

 

info@maszyny2002.pl

 tel.: +48 8888 4 8888 / in English, Polski, Pyccku /

fax: +48 71 765 7 554

POLAND