Dwie MASZYNY DO ROLOWANIA SPRASOWANYCH MATERACÓW 

Producent: SALA Macchine Speciali, Włochy. Rok produkcji 2011.

                            <<== film

           

[ strona główna ]     [ kontakt ]

Stan b. dobry - maszyny w stanie rozmontowanym, na magazynie, przygotowane do transportu.

Szerokość robocza - do 180 cm. Maszyny mogą być również wykorzystywane do rolowania innych produktów o wysokości / grubości do kilku cm - jak koce, kołdry itp.

Maszyny "prawa" i "lewa" - do budowy dwustanowiskowej linii produkcyjnej o jednym (wspólnym) punkcie odbioru zrolowanych produktów. Średnica rolowania - 38 cm.

Rok produkcji 2011, pracowały tylko 2 lata (do 2013 roku). Wówczas w pełni sprawne zastapione zostały analogicznymi maszynami o innej średnicy rolowania (wymóg odbiorcy). Zmagazynowane i finalnie przeznaczopne do sprzedaży w 2017 roku.

             

Przedniotem sprzedaży są wyłacznie maszyny do rolowania - bez alternatywnego układu automatycznego podawania produktu do rolowania (jaki można zobaczyć na zdjęciach, czy filmie). Oznacza to zasilanie ręczne, lub dostosowanie własnej konstrukcji systemu podawania produktów do rolowania (wg własnego projektu nabywcy, bądź osobnych ustaleń ze Sprzedawcą - Maszyny2002). Alternatywą jest również zakup dodolnych ukladów poprzedzających (jak: prasa, czy układy podające) bezposrednio od włoskiego producenta - na zamówienie.

Cena netto: tylko 20.000 euro za dwie maszyny razem, EXW  lub 13.000 euro EXW za jedną sztukę.

Dla stron zdecydowanych na zakup istnieje mozliwość złożenia i uruchomiernia maszyn w celach demonstracyjnych - po ustaleniu terminu i przedpłacie.

Zdjęcia w obecnym stanie (magazyn):

           

           

Na Państwa życzenie udzielimy wszelkich dokładniejszych informacji.

Linki powiązane:

[ góra strony ]       [ strona główna ]

KONTAKT:

SStanisław Toczewski

info@maszyny2002.pl

 tel.: +48 8888 4 8888 / in English, Polski, Pyccku /

fax: +48 71 765 7 554

POOLAND